7 května

Znáte dotykovou pokladnu CITAQ T80 Plus?

Pokud hledáte dotykovou pokladnu s dostatečně velkým pracovním displejem a snadným ovládáním, která nabízí řadu dalších možností, seznamte se s pokladnou CITAQ T80 Plus.

Už na první pohled je vidět, že pokladna má zajímavý ergonomický design. Dá se snadno přenášet a i přesto je velice stabilní. Každý uživatel si může pracovní plochu naklopit tak, aby byla dobře čitelná a příjemně se ovládala. Velký 15,6“ LCD pracovní displej je jasný a dobře čitelný. Součástí pokladny je také zobrazovací displej pro zákazníka s Full HD rozlišením 1920 x 1080 bodů.

I v případě znečištění nebo polití vodou dotykové plochy pokladna bez problémů funguje a očistit ji lze lehce vlhkým hadříkem.

Součástí pokladny CITAQ T80 Plus je vestavěná tiskárna SEIKO. Právě tiskárny SEIKO patří k těm nejlepším a nejspolehlivějším. Tiskárna je rychlá a je schopna tisknout i velké množství účtenek bez přerušení provozu. Samozřejmostí je snadná a rychlá výměna papíru a automatické odstřihávání účtenek.

Velkou výhodou pokladny CITAQ T80 Plus je i možnost připojení řady periférií a komunikací. Pokladna je vybavena řadou portů. Vzadu jsou umístěny 2 sériové porty RS-232, 4 porty USB 2.0 a síťové rozhraní o rychlosti až 1 Gbit na klasickém konektoru RJ45 a ještě samostatný výstup pro ovládání pokladní zásuvky. Pokladna má navíc vpředu ještě jeden konektor rychlého USB 3.0.

Velkou výhodou všech pokladen CITAQ je jejich spolehlivost. My si to v naší společnosti QUITEC uvědomujeme, a proto na všechny poklady CITAQ bez obav poskytujeme prodlouženou záruku na 36 měsíců.


Podobné články