25 června

Pokladna miniPOS – jednoduchá a chytrá

Proč si zamilujete miniPOS? Protože je to pokladna jednoduchá – je intuitivní a snadno ovladatelná, takže ji zvládne opravdu každý. Chytré funkce šetří váš čas díky svým pokročilým funkcím. Potěšitelný je přehledný a krásný vzhled.

Systém se skládá z jedné nebo více pokladen a webové správy. Data se automaticky přenášejí mezi pokladnami a webovou správou, což zajišťuje jejich aktuálnost.

Samozřejmostí je automatické zálohování. Prodejní doklady se ihned zálohují v datovém centru, což chrání vaše data proti ztrátě nebo poškození.

Jak začít? Z pohodlí domova si nastavte adresu provozovny, vzhled účtenky a naplňte ceník zbožím a službami přímo ve vašem počítači. Vše je navrženo tak, aby to bylo co nejjednodušší.

miniPOS nabízí elektronickou evidenci tržeb (EET). Doklady se odesílají na finanční správu automaticky, takže se nemusíte o nic starat. Pokladna funguje rychle i bez připojení k internetu a data se přenesou automaticky po opětovném připojení.

Přehled tržeb se zobrazuje pouhým stisknutím tlačítka, a to jak v číslech, tak graficky. Vše je přehledné a snadno čitelné jak na pokladně, tak na webu. Pokladnu lze uzavírat a otevírat a sledovat prodeje podle směn. Průběžně lze sledovat hotovost i celkové tržby na konci dne.

Pokladna miniPOS je ideální volbou pro každého, kdo hledá spolehlivý, jednoduchý a efektivní pokladní systém. Vyzkoušejte ji a zjistíte, že pokladna může být i zábavná!


Podobné články