8 června

TOP pokladny v naší nabídce

Každý druh podnikání vyžaduje jinou pokladnu. Mezi našimi zákazníky jsou stále nejoblíbenější následující pokladny.

Nejprodávanější je pokladní terminál Sunmi V1. Jedná se o malý pokladní terminál s vestavěnou tiskárnou a velkou výdrží baterie. Díky snadné možnosti přenášení, vkusnému designu a vynikající čitelnosti se jedná o ideální terminál pro stánkaře, prodeje z auta a pro všechny, kteří potřebují terminál často přenášet.

Na druhém místě se umístila mobilní pokladna Quitec miniPOS. Tato naše nejlevnější pokladní sestava je ideálním řešením do malých provozů. Malý 7″ tablet je ideální do ruky. Dobře se drží a přitom už má dostatečně velký a čitelný displej. Quitec miniPOS může být stabilně umístěna na pultě nebo ji lze snadno přenášet.

Na pomyslném třetím místě oblíbenosti je dotyková pokladna CITAQ V8. Je to naše nejmenší profi pokladna s vestavěnou tiskárnou. Pokladna se opět hodí do provozů, kde je potřeba šetřit místem případně tam, kde je potřeba pokladnu pověsit na zeď. Velkou výhodou je její odolnost – bez úhony vydrží i polití vodou. 

Velké množství spokojených uživatelů těchto pokladen je zárukou kvality.

Pokud si vy budete vybírat novou pokladnu, ujasněte si nejprve, co od pokladny budete požadovat a nevybírejte pouze podle ceny. Neváhejte se obrátit s žádostí o radu na naše pracovníky. S výběrem nejvhodnější poklady právě pro vás vám určitě dobře poradí. 

TOP pokladny v naší nabídce


Podobné články