Nabídka pokladen

Máme pro vás skvělé pokladny. Stačí si jen vybrat!

Osobní EET pokladna miniPOS

Osobní pokladna miniPOS je ideální řešení pro ty, kteří si nosí svou práci s sebou. Aplikaci si snadno instalujete do svého mobilního telefonu. Zakoupíte jen přenosnou tiskárnu a můžete začít vystavovat účtenky. Tiskárna má vlastní akumulátor a nabíjí se stejně jako mobilní telefon. Aplikace komunikuje s tiskárnou bezdrátově přes Bluetooth.

Mobilní EET pokladna miniPOS

Mobilní pokladna miniPOS je určena do malých provozů jako naše nejlevnější pokladní sestava. Malý 7″ tablet je ideální do ruky. Dobře se drží a přitom už má dostatečně velký a čitelný displej. Tato sestava najde své místo tam, kde se vydává jen několik účtenek denně. Výhodou mobilní pokladny miniPOS je, že ji můžete mít jak na pultu, tak si ji můžete vzít s sebou.

Stojánková EET pokladna miniPOS

Stojánková pokladna miniPOS je určena do malých provozů se stabilně umístěnou pokladnou. 7″ tablet je vestavěn v robustním kovovém stojánku, který pevně drží na prodejním pultu. Tablet má dobře čitelný displej. Stojánek je možné přišroubovat ke stolu pro ještě stabilnější upevnění. Stojánková pokladna dobře poslouží tam, kde se vydává menší počet účtenek za den.

EET Pokladní terminál Sunmi V1

Perfektně přenosný malý pokladní terminál vše v jednom. Nádherný design, jasný kontrastní displej viditelný ze všech úhlů, integrovaná tiskárna, velká výdrž baterie a 3G mobilní síť. Ideální pokladní terminál pro časté přenášení, prodej na stánku nebo prodej z auta. Tento pokladní terminál vám bude dělat radost a bude vám dobře sloužit každý den.

Nabídka je určena pro podnikatele. Ceny jsou uvedeny bez DPH 21%

Kterou pokladnu si vybrat?

Napište nám o svém podnikání a my vám poradíme.