23 dubna

Tablet Gen2Wave patří k těm nejlepším

Je pro vás dobré jen to nejlepší? Pak se při výběru tabletu seznamte s tablety Gen2Wave. Jejich provedení a odolnost vás určitě upoutá.

Profesionální tablety Gen2Wave jsou ideálním řešením do extrémních podmínek. Bez jakýchkoliv problémů pracují při teplotách od -20°C až po +60°C. 7 palcový displej je ideální pro prohlížení dokumentů PDF a pohodlné zadávání dat v terénu. I na přímém a ostrém slunci je zajištěna vynikající čitelnost. Tablety Gen2Wave se řadí mezi konkurencí k nejlehčím a nejtenčím. Díky rozměrům a opravdu vysoké odolnosti se hodí na práci v terénu. Lze je nosit i v kapse pracovního oděvu nebo v montážní brašně. Speciální dotykový displej vybavený 3. generací Gorila Glass zajišťuje maximální odolnost proti poškrábání a pádu. (Certifikováno na pád z výšky 1,2 metru.) Tablet lze ovládat i v rukavicích a v prostředí zatíženém nečistotami a vlhkostí.

Samozřejmostí je bohaté příslušenství. K dispozici jsou nabíjecí kolébky, docking station s širokou škálou konektorů, držáky do auta a další doplňky.

Podrobné informace o tabletech Gen2Wave vám ochotně poskytnou naši pracovníci ve společnosti QUITEC s.r.o. Kontaktujte nás.


Podobné články