24 června

Další TOP produkty v naší nabídce

Dnes vám představíme další pokladní řešení, která se dostala mezi nejoblíbenější produkty v naší nabídce.

Pro ty, kteří nevystavují příliš mnoho účtenek a se svou prací stále cestují, je řešením osobní pokladna miniPOS. Jedná se o aplikaci, kterou si snadno nainstalujete do svého mobilního telefonu nebo tabletu se systémem Android. Osobní pokladnou miniPOS získáte množství užitečných funkcí, které lze jednoduše obsluhovat. Pro tisk účtenek vám stačí zakoupit pouze přenosnou tiskárnu. My doporučujeme tiskárnu TS-M230, která je lehká, snadno ovladatelná, s kvalitním akumulátorem umožňující bez dobíjení tisk několika set účtenek. Aplikace komunikuje s tiskárnou bezdrátově přes Bluetooth.

Dalším oblíbeným produktem z naší nabídky je pokladna Quitec G73, Android. Tato dotyková pokladna je určena na prodejní pult, kde se na pokladnu díváte mírně shora. Displej pokladny je z tohoto úhlu dobře viditelný a díky velikosti 12“ zobrazí hodně položek či stolů v restauraci. Vyšší hmotnost pokladny zaručuje dobrou stabilitu – při prodeji se ani nehne.

Pokud tyto produkty nesplňují vaše požadavky, kontaktujte nás. Určitě nejdeme produkt a řešení, které maximálně splní vaše potřeby na pokladnu a ostatní související požadavky.

mobilni-tiskarna

Podobné články