28 ledna

Technika pro obchod

Žádný prodejce a poskytovatel služeb se v současné době už neobejde bez techniky potřebné pro obchod. Základem je pokladní zařízení s pokladním systémem. Toto zařízení lze dále doplňovat pokladními periferiemi, které usnadňují a urychlují prodej a zvyšují komfort jak pro prodávajícího, tak i pro zákazníka.

Mnozí naši zákazníci si v praxi ověřili, že miniPOS je geniálně jednoduchý pokladní systém pro zařízení s operačním systémem Android. Výrobcem jsme my – česká firma QUITEC s.r.o., která je expertem na platební a pokladní systémy s tradicí od roku 1995.

Díky mnohaletým zkušenostem dokážeme poradit s výběrem techniky pro obchod pro každého prodejce. Samozřejmostí je dodání veškeré techniky, servis se zapojením a zprovozněním zařízení. Následná telefonická a e-mailová podpora je běžným standardem. Naši odborní pracovníci jsou připraveni řešit problémy a zodpovídat případné dotazy související s provozem pokladního zařízení. Jsme si také vědomi toho, že pokladnu naši zákazníci potřebují každý den. Proto v případě rozbití pokladny zasíláme náhradní pokladnu okamžitě a samozřejmě zdarma.


Podobné články