9 února

Bazarová pokladna

Používáte ve svém obchodě stále pokladnu, kterou jste si víceméně bez rozmyslu a zejména podle ceny koupily již před několika lety a v současné době byste chtěli od pokladny něco víc?

Než se rozhodnete pro výměnu pokladny, určitě se dobře zamyslete, co budete od pokladny požadovat. Úkolem pokladny by neměla být pouze evidence tržeb, ale také zjednodušení vaší práce a zlepšení evidence. Pokladny zvládají spoustu funkcí a lze k nim připojit mnohé periferie, které vám usnadní práci a zákazníkům zvýší komfort nákupu. Velké množství práce usnadní také výběr vhodného software. Pokladna nemusí pouze účtovat a evidovat tržby. Naše aplikace miniPOS nabízí různé tarify zahrnující různé služby.

Máte o své pokladně určitou představu, ale bojíte se ceny? Máme pro vás řešení. V naší nabídce najdete i bazarové pokladny za opravdu velice výhodné ceny a samozřejmě se zárukou.

A jak zjistíte, jaký program pro vás bude nejvýhodnější? I zde pro vás máme řešení. Poskytneme vám zdarma na třicet dnů program dle vašeho výběru na vyzkoušení. Pokud se rozhodnete dále pokračovat, předplatíte si jeden ze servisních programů. Žádné závazky a smlouvy. Kdykoliv můžete z programu vystoupit bez udání důvodu.

Bazarová pokladna


Podobné články