6 ledna

Profi pokladna s vestavěnou tiskárnou nemusí být velká

Pokladna vše v jednom je pokladní počítač, displej a tiskárna v jednom zařízení. Žádné kabely navíc, žádné propojování a složité instalace.

Dotyková pokladna CITAQ V8 – All-in-One je ideálním řešení do omezených prostor. Velkou výhodou této pokladny je její odolnost proti znečištění i proti vodě.

Pokladna CITAQ V8 najde své místo na pultech stánků či v provozovnách rychlého občerstvení. Součástí pokladny je kvalitní vestavěná tiskárna Seiko na 80 mm široký papír. 8“ LCD displej je dostatečně velkou pracovní plochou s vysokým kontrastem zobrazovaných údajů.

Výstup papíru z tiskárny je krytý plochou displeje. Pokladně neublíží ani polití vodou, prach a další nečistoty. Pokladna je tak neocenitelným pomocníkem při stánkovém prodeji nebo v pekařských provozech. Veškeré nečistoty lze sfouknout nebo otřít vlhkým hadříkem.

Jasným důkazem, že se jedná opravdu o odolné zařízení, je prodloužená záruka na 36 měsíců, kterou na pokladnu poskytujeme. Pokud se pokladna přesto porouchá, poskytujeme našim zákazníkům okamžitě pokladnu náhradní. Podrobné informace o dotykové pokladně CITAQ V8 i o ostatních pokladnách „vše v jednom“ vám poskytnou naši pracovníci ze společnosti QUITEC s.r.o.


Podobné články