12 dubna

Odolné pracovní tablety s delším životním cyklem

Pracovní tablety Bluebird mají nejen skvělý design, ale i řadu neocenitelných výhod. Oproti běžnému spotřebnímu zboží Bluebird stojí za svými produkty podstatně více roků. Tím je výrazně prodloužena životnost tabletu a vynaložené prostředky na jeho nákup lze mnohem déle využívat. Finanční náklady na tento pracovní nástroj se tak významně snižují.

Tablety Bluebird jsou velice odolné a jsou tak vhodné i do těch nejnáročnějších provozů a prostředí. Unikátní TankSmith technologie a krytí IP65 jim dává vysokou odolnost proti vodě, prachu i špíně. Nemusíte mít obavy s ním pracovat v dešti a v případě pádu tabletu do vody také nemusíte mít žádné obavy. Pracovní tablet Bluebird bez úhony přežije i takovouto nehodu.

Patentovaná technologie TankSmith™ chrání tablety proti mechanickému poškození. Pád z výšky 1,2 metru tablet přežije bez následků a obavy nemusíte mít ani o displej. Ten je vyroben ze skla Corning® Gorilla® Glass 3, které je výjimečně odolné proti poškrábání a hlubokým vrypům.

Přestože je pracovní tablet Bluebird extrémně odolný váží v lehkém provedení jen něco málo přes 700 gramů a navíc je velmi elegantní.

Každý, kdo potřebuje opravdu odolný pracovní tablet do velmi náročného pracovního prostředí, najde v tabletu Bluebird ideálního a spolehlivého pracovního partnera.

Odolné pracovní tablety s delším životním cyklem


Podobné články