17 února

Špičková technologie za rozumnou cenu

Pokud hledáte módní, trvanlivé a odolné kapesní terminály nebo bezdrátové snímače čárových kódů či průmyslové tablety, máme pro vás řešení. Určitě vám doporučíme produkty značky Cilico.

Produkty této značky s dvacetiletou tradicí jsou používány v supermarketech i v maloobchodních prodejnách, zdravotních ústavech, logistice, dopravě, ve výrobním průmyslu a také třeba při prodeji vstupenek.

Firma Cilico se zaměřuje zejména na výzkum a vývoj produktů a technologické inovace. Cílem je vždy maximální výkon všech produktů a perfektní design. Tomu odpovídají i neustále se zvyšující investice do vývoje. Veškerá výroba je podřízena maximální kvalitě.

Mnohé přístroje značky Cilico jsou stavěny pro nejtěžší pracovní prostředí a jsou značeny klasifikací IP65. Těla bývají robustní a vydrží i pád. Provozní teplota se může pohybovat od -20 °C až do 55 °C. Ovládání je běžně možné i v silných pracovních rukavicích.

Naše společnost QUITEC je výhradním distributorem výrobků Cilico pro ČR a SR a zajišťujeme samozřejmě záruční i pozáruční servis.


Podobné články