5 března

Oblíbili jsme si poklady CITAQ

Profesionální dotykové pokladny CITAQ díky svému modernímu designu, maximální spolehlivosti a nečekaně příjemné ceně patří ke stále oblíbenějším pokladnám. Značka CITAQ má v nabídce pokladny všech velikostí – od 8″ až do 15,6″. Díky této široké škále si lze vybrat vhodnou pokladnu pro každý provoz.

Pokladna má velice dobrou ergonomii a pracovní plocha pokladny má optimální sklon – je tak zajištěna příjemná obsluha i skvělá viditelnost. Obrazovka má vysoký kontrast a je velice dobře čitelná. Pokladna je přenosná a přesto velmi stabilní.

Pokladny se pyšní vestavěnou tiskárnou SEIKO, která je spolehlivá, kvalitní, velmi rychlá a je schopna vytisknout velké množství účtenek bez přerušení. Úsporu času přináší i rychlá výměna velké role papíru i automatické střihání účtenek. Účtenky splňují požadavky ČOI, pokuty za nedodržení požadavků na informace obsažené na účtenkách tak nehrozí

Velkou výhodou je odolnost dotykové plochy i při polití vodou a ušpinění. Případné nečistoty lze jednoduše otřít vlhkým hadříkem.

Poklady CITAQ můžeme doporučit do každého provozu. O jejich kvalitě a spolehlivosti svědčí i tříletá záruka.


Podobné články