22 prosince

Rozšíření pokladny o další periférie

Uvažujete o rozšíření vaší pokladny o další zařízení, které by vám usnadnilo vaši práci při vašem účtování či by usnadnilo kontrolu vašeho účtování zákazníkům? Důležité je, aby vaše pokladní zařízení – váš pokladní počítač měl potřebný počet paralelních či sériových portů pro připojení pokladních periférií. Tiskárna účtenek je samozřejmostí a je nutná pro každé účtování a vytištění účtenky. Součástí pokladního systému v prodejnách se širokým systémem by měla být čtečka čárových kódů, která přesně identifikuje zboží a výrazně urychluje prodej.

Zákazníci určitě uvítají, pokud mají jasný přehled o účtovaném zboží. Takovou informaci jim umožní zákaznický displej. Jestliže prodejna poskytuje svým zákazníkům věrnostní program a poskytuje jim zákaznické karty, neobejde se bez čtečky magnetických karet.

Při práci s penězi určitě najde své uplatnění pokladní zásuvka, která zajistí dokonalý přehled v bankovkách i mincích. V současné době už se téměř žádná prodejna neobejde bez možnosti přijímán bezhotovostních plateb prostřednictví platebních karet. Nutnost platebních terminálů je takřka nevyhnutelná. Pro prodejny s váženým sortimentem je ideálním řešením pokladní váha. Ta usnadňuje nákup zákazníkům a chrání prodávajícího před podvodníky.

V naší nabídce pokladních periferií jsou také zákaznické monitory, které umožňují prezentovat menu, propagační akce, nabídky, fotografie nebo videoreklamu. Všechny pokladní periferie přináší zlepšení služeb, usnadňují obsluhu zákazníků a zvyšují komfort prodeje. Při výběru každého přídavného zařízení je nutné posoudit možnosti připojení. S výběrem toho nejvhodnějšího zařízení, které bude možné zapojit k vašemu pokladnímu systému, vám poradí naši zkušení pracovníci.


Podobné články