9 srpna

Pomůžeme vám s výběrem pokladního systému

Každý druh podnikání potřebuje jinou pokladní sestavu. V široké nabídce pokladních systémů a sestav je pro laika leckdy těžké se orientovat.

Abychom našim zákazníkům maximálně zjednodušili výběr pokladní sestavy vhodné právě pro jejich podnikatelskou činnost, připravili jsme v naší společnosti QUITEC vhodné pokladní sestavy podle druhu podnikání. Přihlédli jsme k potřebám každého oboru s ohledem na frekvenci prodeje, velikost a spolehlivost.

V naší nabídce najdete pokladní sestavy vhodné pro restaurace, bary, kavárny, cukrárny, obchod, živnostníky, penziony, hotely, trafiky, stánkový prodej, mobilní prodej i vinotéky. V každé sekci najdete různé sestavy vhodné pro různě veliké provozy.

Veškeré nabízené sestavy jsou kompletní a otestované spolu s pokladním software miniPOS. Pokud si z naší nabídky vyberete, budete mít jistotu, že všechno bude fungovat na první zapojení. Jestliže si při výběru nejste jisti, jaká sestava je pro vás nejvhodnější, kontaktujte nás. Určitě společně vybereme pokladu, která vám bude plně vyhovovat a splní veškeré vaše požadavky.


Podobné články