3 srpna

Jaký typ EET pokladny je vhodný pro mé podnikání?

Na trhu je velké množství pokladen a pro mnohé je složité vybrat si tu, která by byla vhodná pro jeho podnikání. 

Při výběru pokladny a pokladního systému je nutné si jasně specifikovat, co od pokladny potřebujete.

Barová pokladna miniPOS AP662, www.miniPOS.czPodnikatelům, kteří účtují pouze malé množství účtenek a potřebují účtovat na různých místech, může stačit pouze mobilní telefon nebo tablet či pokladní terminál.

Pokladny pro použití v barech, menších restauracích či prodejnách jsou určeny pokladny střední třídy. Tyto pokladny mají větší displej a jejich konstrukce je taková, aby na nich bylo možno zaúčtovat i větší množství účtenek. Jedná se o kvalitní pokladny za velice přijatelnou cenu.

Do náročných provozů jsou určeny robustní a spolehlivé profesionální pokladny s integrovanou tiskárnou účtenek. K pokladnám jde samozřejmě připojit i další periferní zařízení, jako jsou pokladní zásuvky, čtečky čárových kódů, zákaznické displeje apod.

Pokud si vyberete pokladnu, je nutné ještě vybrat takový pokladní systém, který by maximálně vyhovoval vašim potřebám a aby byl dobrým pomocníkem ve vašem podnikání. Před samotným nákupem se určitě vyplatí poradit s odborníky a vyslechnout zkušenosti ostatních podnikatelů. Mezi spokojené zákazníky patří například uživatelé pokladního systému miniPOS.


Podobné články