16 srpna

Pokladní systém miniPOS

Software pro pokladní systémy dodá život vašim pokladnám. Zajistí to, aby pokladna plnila své úkoly a funkce, které vám usnadní podnikání.

Pokladní systém miniPOS si můžete vybrat ve třech základních verzích. Jedná se o tarify či licence Základ, Standard a Komplet.

Pokud se rozhodnete pro licenci Základ, pokladna vám zajistí následující funkce.

Úplná evidenci EET – doklady budeme odesílat na finanční správu za vás a vy se nemusíte o nic starat. Pokladna zcela funguje i bez momentálního připojení k internetu a po připojení jsou data automaticky odeslána.

Prodej pro vás bude velice rychlý – pomocí pár kliknutí vystavíte účtenku, ať už vyberete položky z ceníku či navolíte částku, dáte zaplatit a tisk a vše je hotové.

Veškerá data jsou uložena v datovém centru a jsou pravidelně zálohovaná. Přistup k nim máte pouze vy po přihlášení prostřednictvím e-mailu a hesla. Svou provozovnu můžete spravovat odkudkoliv přes webové rozhraní. Kdykoliv máte přehled o tržbách, prodejních dokladech, ceníku, skladu i službách.

Součástí licence jsou i aktualizace. Program miniPOS průběžně upravujeme dle požadavků a připomínek našich klientů.

V případě jakýchkoliv problémů jsme vám k dispozici prostřednictvím e-mailu i telefonu. Pokud by se vaše pokladna, kterou máte zakoupenou od nás, porouchala, ihned vám zdarma odešleme pokladnu náhradní.

Pokud od pokladny a jejího software očekáváte víc než základní služby, podívejte se do naší nabídky a seznamte se s licencemi Standard a Komplet.


Podobné články