25 července

Pokladní systém pro gastroprovozy

Kvalitní pokladní systém neslouží pouze pro elektronickou evidenci tržeb, ale je významným pomocníkem v podnikání. Zejména v gastroprovozech podnikatelé potřebují zajistit co nejrychlejší obsluhu zákazníků a využijí opravdu široký výkon systému. Samozřejmostí musí být snadná práce s účty a pokladnou, včetně propojení na jednotlivé terminály.

Pokladní systém miniPOS = Android aplikace + Webová správa + Cloud server, www.miniPOS.cz

Praxe ukazuje, že pro gastro jsou velice žádané funkce: rozmístění stolů – plán stolů a židlí pro možnost rozdělení účtů a s tím související využití přenosného terminálu. Propojení skladu s výrobou, inventury včetně evidence alkoholu. Kompletní rozvozový modul. Jídelní lístky včetně správy receptur a přehledu alergenů. Evidence skladu s možností upozorňování na expiraci zboží.

Výhodou pokladního systému je také snadné vystavování faktur, export sestav pro účetnictví, tvorba statistik, reportů a grafů. 

Pokladní systém umožňuje také vést databázi zákazníků včetně věrnostního systému i docházkový systém zaměstnanců.

Pro podnikatele je důležitá možnost nastavení práv jednotlivých uživatelů a vzdálený přístup.

Jaký pokladní systém a jaké funkce jsou vhodné právě pro vaše podnikání, konzultujte s našimi pracovníky. Společně vybereme pokladní systém, který vám opravdu usnadní podnikání.


Podobné články