22 října

Nevyhovuje vám váš pokladní systém?

Pokud vám nevyhovuje pokladní systém EET a chcete přejít k jinému dodavateli, je na to nejlepší čas době, kdy vám končí stávající smlouva.

Vše je ale potřeba řešit s dostatečným předstihem. Nejprve si musíte ujasnit, zda se změnou pokladního systému budete měnit pokladní zařízení, nebo zda vám pokladna vyhovuje a změnit chcete pouze pokladní software elektronické evidence tržeb.

Při výběru nového pokladního systému si jasně stanovte požadavky, které využijete a které vám usnadní vaši práci. Pokladní systém však nelze vybírat pouze podle nabízených funkcí. Velice důležitá je podpora dodavatele při řešení jakýchkoli problémů.

Abyste měli jistotu, že vámi vybraný nový pokladní systém EET bude plně funkční a budete mít zaručenu dlouhodobou podporu poskytovatele, vybírejte mezi stabilními českými firmami, které se v EET opravdu vyznají. Čtěte recenze a ptejte se uživatelů.

Při vybírání nového software vyzkoušejte námi dodávaný pokladní systém miniPOS. Neváhejte se také ptát našich zkušených pracovníků, kteří vám určitě ochotně zodpoví veškeré dotazy.


Podobné články