14 července

Nejoblíbenější velká profi pokladna

Zákazníci, kteří do svých provozoven potřebují profi pokladnu s velkým a dobře čitelným displejem, nejčastěji u nás kupují tiskárnu CITAQ H14.

Profi pokladna miniPOS CITAQ H14, www.miniPOS.cz

Pokladna CITAQ H14 se 14“ velmi dobře čitelným displejem s vysokým rozlišením je vhodná do provozoven s velkým sortimentem položek. S velkým množstvím položek a častým tiskem si snadno poradí i rychlá vestavěná tiskárna Seiko o šíři papíru 80 mm. Tiskárna sama stříhá účtenky a obsluha je nemusí odtrhávat.

Pokladna je nečekaně kompaktní a stabilní, přestože je snadno přenosná. Ergonomický design s optimálním sklonem pracovní plochy je zárukou jednoduchého ovládání. Provozní stav pokladny barevně signalizuje světelný proužek. 

CITAQ H14 je velice odolná a její provoz nijak nenaruší ani polití vodou, umaštění či jiné nečistoty. Veškeré nečistoty lze z vrchu otřít vlhkým hadříkem. Odolná proti nečistotám je také tiskárna, protože výstup papíru je shora dobře ukrytý pod pracovní plochou displeje.

Ze zkušenosti víme, že se jedná o velmi spolehlivou pokladnu, a proto na ni poskytujeme záruku na 36 měsíců. Pokud zároveň užíváte pokladní systém miniPOS a pokladna se vám rozbije, okamžitě vám automaticky zasíláme náhradní kus.


Podobné články