1 února

Nejoblíbenější pokladní terminál z naší nabídky

Pokladní terminál Sunmi V1 je ideálním pokladním terminálem pro časté přenášení, prodej na stánku nebo prodej z auta.

Perfektně přenosný malý pokladní terminál vše v jednom. Nádherný design, jasný kontrastní displej viditelný ze všech úhlů, integrovaná tiskárna, velká výdrž baterie a 3G mobilní síť. Tento pokladní terminál vám bude dělat radost a bude vám dobře sloužit každý den.

Pokladní terminál V1, www.miniPOS.cz

Sunmi V1 se pyšní průlomovým designem, vysokým výkonem a super vytrvalostí na technické scéně. Díky použité IPS technologii je multi dotykový 5,5“ displej skvěle čitelný i na slunci. Stabilní výkon zajišťují 1,3 GHz čtyřjádrové procesory, které umožňují fungování i s deseti aktivními aplikacemi souběžně. Zejména stánkoví prodejci bez přístupu k el. síti ocení velice kvalitní baterii, která zaručuje provozní dobu déle než 48 hodin, tisk 5000 objednávek a uzamčenou dobu pohotovosti více než 30 dní. Součástí terminálu je také vestavěná vysokorychlostní tiskárna Sunmi V1 disponuje i rychlým skenem. Toto zařízení je určené ke skenování QR kódu z mobilního telefonu.

Zejména prodejci, kteří terminál neustále přenášejí a používají i v nepříznivých povětrnostních podmínkách ocení jeho vysokou odolnost. Přístroj se vyznačuje jak krásným a prvotřídním vzhledem, tak i pevnou vnitřní konstrukcí. Rám obrazovky byl navržen tak, aby byl silnější a lépe tak zaručil bezpečnost obrazovky před poškozením pádem nebo nešetrným zacházením.


Podobné články