17 ledna

Profi EET pokladny s tříletou zárukou

Svěží design a garantovanou spolehlivost s tříletou zárukou nabízí profi pokladny na elektronickou evidenci tržeb značky CITAQ.
Firma CITAQ patří mezi přední výrobce pokladních systémů. Již od roku 1996​ vyrábí technologicky pokročilé pokladní systémy a periferie. ​​
Unikátní design, vysoká spolehlivost, výborná podpora od výrobce, záruka tři roky, a to vše za velice příjemnou cenu – to jsou hlavní důvody, proč pokladny CITAQ s dotykovým displejem najdete v naší nabídce. Další nezanedbatelnou výhodou pokladen CITAQ je odolnost proti rozbití při polití vodou a znečištění. V případě polití či ušpinění pokladny stačí displej otřít hadříkem a bez obav můžete pokračovat ve vaší práci.
Všechny pokladny CITAQ jsou vybaveny spolehlivou a rychlou vestavěnou tiskárnou SEIKO, která je vždy připravena na velkou zátěž a velký počet vystavených dokladů.

Profi pokladna miniPOS CITAQ H14, www.miniPOS.cz


Při nákupu tohoto produktu si můžete být jisti, že se na něj můžete spolehnout. Víme to i my, proto na něj dáváme záruku 36 měsíců.
Popis námi nabízených pokladen značky CITAQ najdete v našem internetovém obchodu ZOPER nebo nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám zodpovíme vaše dotazy a poradíme s výběrem pokladny, která bude nejvhodnější pro vaše podnikání.


Podobné články