Pokladna kterou jste hledali

Vystavit účtenku je hračka

Dvě, tři kliknutí a účtenka je na světě. Elektronickou evidenci tržeb řešíme za vás, probíhá zcela automaticky. Pokladna eviduje tržby a vy se můžete věnovat vaší práci. Pár chytrých vychytávek ušetří váš čas.

Přehled máte odkudkoliv

Prodejní data se ihned zálohují na server v datovém centru a vy máte přehled nad svým podnikem přes webové rozhraní. Vždy vidíte své prodeje a tržby v reálném čase. Vzdáleně snadno změníte ceny či nabídku zboží a služeb.

Na čem běží miniPOS?

Aplikace miniPOS skvěle poběží na vašem mobilu s Androidem. Účtenky pošlete klientům e-mailem a nebo vytisknete na malé tiskárně za necelé dva tisíce. Pro náročnější provozy jsme vybrali pár spolehlivých pokladen.

Získáte víc než pokladnu

Jsme lidi, ne anonymní firma. Milujeme tvořit skvělý software a

zjednodušovat práci. Těší nás, když vám naše práce dělá radost a vaše

spokojenost je pro nás největší prioritou. Vždy od nás dostanete něco navíc, než je obvyklé.

Nadstandardní záruky

Pokladnu potřebujete každý den a kdyby se rozbila, je to problém. Když budete mít pokladnu od nás, v případě poruchy vám ihned zašleme náhradní pokladnu ZDARMA.

Nadstandardní záruky

Jsme vám opravdu k dispozici a to na mailu i telefonu. Naše podpora k vám bude milá a bude se s maximální prioritou zabývat každým vaším požadavkem.

Přesně pro vás

Aplikaci miniPOS stále vylepšujeme a nasloucháme vašim přáním a požadavkům. Pokud máte dobrý nápad či specifickou potřebu, můžeme aplikaci upravit tak, aby vám přinášela větší užitek.

Nadstandardní záruky

Opravdu nás baví zjednodušovat práci a přinášet radost. Máme pro vás proto dárek ZDARMA, který vám každý den pomůže s lehkostí uspořádat úkoly, aktivity, kontakty a důležité poznámky.

"Hledala jsem jednoduchou intuitivní pokladnu a miniPOS se mi moc líbí. Prodej je rychlý a na webu vidím přehledně svoje zboží i účtenky. Super."

Eva Němcová

Hospoda a bowling na Plechové

O nás

Jsme QUITEC s.r.o. - česká firma založená roku 1995. Specializujeme se na pokladní systémy a platební terminály. Tvoříme jednoduché a funkční produkty, které je radost používat.

Spojte se s námi

Kontaktní informace

Na Vyhlídce 1291

252 10 Mníšek pod Brdy

IČO: 62913425

DIČ: CZ62913425

 © 2020 QUITEC - www.quitec.cz