1 září

Kdo jsme

Naše společnost QUITEC s.r.o. je svým klientům dobrým partnerem již od roku 1995. Vyvíjíme a dodáváme pokladní systémy včetně kvalitního a spolehlivého zařízení. Máme stovky instalací a spokojených zákazníků. Jsme přesvědčeni, že svoji práci rozumíme a děláme ji dobře. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a vždy se snažíme najít to nejvýhodnější řešení. Určitě budeme schopni se postarat i o vás tak, abyste byli zcela spokojeni.

S každým klientem jednají naši odborníci – konkrétní lidé a ne anonymní firma. Jsme nadšenci, kteří milují svoji práci. Aplikaci miniPOS stále vylepšujeme a nasloucháme vašim přáním a požadavkům. Pokud máte dobrý nápad či specifickou potřebu, můžeme aplikaci upravit tak, aby vám přinášela větší užitek.

Jsme si vědomi, že pokladnu potřebujete každý den, proto poskytujeme nadstandardní záruky. Samozřejmostí je nepřetržitá hotline na telefonu nebo e-mailem a také pomoc s instalací pokladny a jejím nastavením – v případě potřeby přímo u vás. Pokud by se vám pokladna od nás porouchala, ihned vám zdarma poskytneme pokladnu náhradní.

Jestliže uvažujete o novém pokladním systému, nezávazně nás kontaktujte. Jsme přesvědčeni, že pro vás budeme mít zajímavou nabídku.


Podobné články