14 září

Uvažujete o změně dodavatele pokladního systému?

Máte uzavřenou smlouvu s vaším dodavatelem pokladního systému na dobu určitou a blíží se konec této smlouvy? Nastává tak jedinečná příležitost zamyslet se, zda by vám vaše pokladna nemohla poskytovat další služby, které by vám usnadnily vaši práci. 

Pokud budete hledat nového dodavatele software, vyzkoušejte i náš pokladní systém miniPOS. Aplikaci miniPOS poskytujeme jako službu. Poskytneme vám zdarma 30 dnů na vyzkoušení zcela zdarma. Pokud vaše pokladna umožní nahrání naší aplikace, nic za zkoušku nedáte, vaše pokladna vám zůstane a máte celý měsíc čas pokladnu zkoušet zcela zdarma.

Martin Pavlík s přenosnou Bluetooth tiskárnou pro Android pokladnu miniPOS, www.miniPOS.cz

Certifikát, který už máte v pokladně, zadáte pouze do aplikace a použijete své stávající autentizační údaje do EET. V případě jakýchkoliv problémů nás můžete kontaktovat. Náš servis funguje nepřetržitě.

Jestliže vám naše aplikace miniPOS bude vyhovovat, předplatíte si pouze jeden ze servisních programů. Žádné závazky a smlouvy. Kdykoliv můžete z programu vystoupit bez udání důvodu.

Vykročte novým směrem a nezávazně zkuste pokladnu miniPOS na 30 dnů ZDARMA. Nemáte co ztratit. Věříme, že najdete skvělého pomocníka a že u nás zůstanete.


Podobné články