29 července

Jak na EET ve 3. a 4. vlně – jak vybírat pokladnu

Přestože spuštění 3. a 4. vlny EET je ještě relativně daleko (1. 1. 2021), je vhodné se už v současné době zajímat, co jednotlivé pokladny a softwarová řešení umožňují.

Přestože se elektronická evidence tržeb může jevit jako nutné zlo, kterému se podnikatelé nevyhnou, může dobře zvolená evidenční pokladna usnadnit práci a zjednodušit evidenci.

Jak vybírat pokladnu?

Jak pokladnu vybírat? Jedním z kritérií výběru pokladny je množství účtenek, které se budou denně tisknout. Dalším kritériem je mobilita. Mnozí stánkaři a řemeslníci, kterých se bude další vlna EET týkat, budou potřebovat pokladny přenosné s dlouhou výdrží baterie. Pro ty, kteří tisknou pouze pár účtenek denně, bude stačit aplikace do mobilu s jednoduchou tiskárnou.

V nabídce miniPOS najdete i pokladny s velkou obrazovkou nebo poklady tlačítkové.

Každý podnikatel potřebuje pokladnu s jinými parametry. Důležité je informovat se včas a nevybírat na poslední chvíli. Stejné je to s výběrem softwarového řešení.

Kontaktujte s dostatečným předstihem odborníky ze společnosti QUITEC a sbírejte informace. Nejlevnější EET pokladna nemusí být nejlevnějším řešením.


Podobné články