8 února

Investice do moderních technologií se vyplatí

V období protipandemických opatření zaznamenal velký rozvoj on-line obchod. Přestože bylo založeno velké množství nových e-shopů, je zřejmé, že kamenné prodejny zanikat nebudou a stále budou mít své místo na trhu. V České republice je něco přes 10 mil. obyvatel – potenciálních zákazníků. Snahou obchodníků je přilákat do své prodejny co nejvíce těchto kupujících.

Prodávající se snaží přilákat kupující do své prodejny různými způsoby. Jedná se zejména o cenovou politiku, zlepšováním kultury prodeje, kvalifikovaný a příjemný personál a také zjednodušení a zrychlení prodeje. Řada obchodníků si tak uvědomuje, že kvalitní pokladní systém usnadňuje prodej. Nejen že mají jasný přehled o prodeji jednotlivých položek a mohou tak optimalizovat stav zásob, navíc mnohdy mohou snížit i potřebný počet prodávajících. Nový pokladní systém je benefitem i pro zákazníky, kterým se zkracuje čas u pokladen a mizí fronty, které dokáží mnohé nakupující odradit od příští návštěvy prodejny.

Každá prodejna je specifická. Před neuváženým nákupem nového pokladního systému se určitě vyplatí kontaktovat naše odborné pracovníky a nezávazně s nimi konzultovat své požadavky a technické možnosti. Zavolejte nám do naší společnosti QUITEC s.r.o.


Podobné články