28 února

Mobilní pracovní počítač pro zdravotnictví

Skener Cilico C6 Healthcare Mobile Computer je speciálně vyvinutý pro zdravotnictví. Díky antibakteriálnímu povrchu splňuje vysoké nároky zdravotnického průmyslu. Jedná se o Android 7.1 + 5“ obrazovka PDA s NFC + WiFi + Bluetooth + 3G / 4G + IP65. C6 díky interně instalovanému 1D a 2D kódu a RFID skenovacímu modulu umožňuje přesné čtení informací o čárových kódech, jako jsou náramky pacientů, infuzní štítky, laboratorní protokoly, náramky RFID atd. To vše zlepšuje přesnost a  efektivitu práce lékařů a zdravotních sester a předchází lékařským chybám.

Povrch je vyroben z antibakteriálního hygienického materiálu s bílými a modrými barvami, které jsou zaměstnancům i pacientům známé. Dotykovou, snadno ovladatelnou obrazovku je možné ovládat i s mokrýma rukama. C6 má navíc integrovaný náramek pro snadné držení, což snižuje únavu uživatelů.

2,4 GHz a 5 GHz dvoupásmové Wi-Fi, 4G / LTE zajišťuje včasnou a rychlou komunikaci mezi zdravotnickým personálem a pacienty. Cilio 6 díky baterii 4000 mAh bez problémů funguje bez dobíjení déle než jednu směnu. C 6 je velice odolný a bez úhony přežije volný pád až z výšky 1,5 m.

Kontaktujte naši společnost QUITEC s.r.o. Představíme vám přístroj, který zrychlí, zlepší a usnadní vaši práci ve zdravotnictví a eliminuje případné chyby.


Podobné články