9 června

Tiskárny k pokladnám EET

Pokud nemáte pokladnu na elektronickou evidenci tržeb se zabudovanou tiskárnou, potřebujete si vybrat vhodnou tiskárnu pro vaše podnikání.

Tiskárny k pokladnám EET

Prvním kritériem výběru vaší tiskárny by měla být volba komunikačního rozhraní, abyste mohli tiskárnu připojit k vaší pokladně. Různé pokladny mají různé typy rozhraní – WiFi, Bluetooth, USB nebo LAN. Většina pokladen má rozhraní USB, ale toto připojení není vždy ideální. Zejména pro větší provozy s větším množstvím pokladen se vyplatí tiskárna s komunikačním rozhraním WiFi nebo LAN. Pokladny postavené na tabletu se zpravidla připojují pomocí Bluetooth, ale lze je také připojit přes WiFi nebo LAN.

Při výběru tiskárny si předem rozmyslete, kolik účtenek budete tisknout. Při tisku velkého množství účtenek se určitě vyplatí tiskárny s rychlým tiskem a tiskárny používající velké kotoučky papíru. Používáním velkých kotoučků ušetříte čas s jejich častou výměnou a také peníze, protože oproti malým kotoučkům jsou levnější.

Důležitým kritériem při výběru tiskárny je také to, zda budete potřebovat tiskárnu přenášet nebo zda bude instalovaná na jednom místě. Pro každého je určitě důležitým kritériem i cena.Protože tiskárnu účtenek si budete pořizovat na delší dobu, určitě se vyplatí, když se poradíte s našimi odbornými pracovníky. V naší široké nabídce pokladních tiskáren si určitě vyberete takovou, která bude ideální pro vaše podnikání.


Podobné články