11 října

Špičková dotyková pokladna pro náročnější provozy

Dotyková pokladna CITAQ T80 Single uspokojí i náročnější zákazníky. Špičková pokladna pro elektronickou evidenci tržeb do barů a restaurací má jedinečný ergonomický design nabízející jednoduché a pohodlné ovládání. Pracovní plocha je naklápěcí a umožňuje tak skvělou viditelnost. Zároveň je pokladna kompaktní a stabilní. 15,6“ LCD displej s vysokým rozlišením 1366 x 768 bodů je dobře čitelný a zajistí zobrazování informací v dostatečném detailu.

Součástí pokladny je v podstavci vestavěná termo tiskárna SEIKO, která je velmi rychlá a spolehlivá. Tiskárna je schopna tisknout a stříhat velké množství účtenek bez přerušení.

Velkou výhodou je vysoká odolnost pokladny. Pokladně neublíží polití vodou ani jiné znečištění. Nemalou výhodou je možnost připojení dalších periferii a komunikací. Pokladna je vybavena velkým množstvím dobře přístupných portů.

Že se jedná o velmi kvalitní výrobek, dokazuje i fakt, že na dotykovou pokladnu CITAQ T80 Single je poskytována prodloužená záruka. Standardní záruční lhůta této pokladny je 36 měsíců,


Podobné články