4 října

Dotyková pokladna pro stánkaře

Profesionální pokladna CITAQ V8, www.miniPOS.czV naší nabídce dotykových pokladen máme i pokladnu vhodnou pro stánkaře či provozovny rychlého občerstvení. Dotyková pokladna CITAQ V8 zabere na pultě minimum místa a navíc má už v sobě zabudovanou kvalitní tiskárnu Seiko na 80 mm široký papír.

Zejména stánkaři ocení, že pokladna je voděodolná a její činnost tak neohrozí déšť či náhodné polití. Pokladnu nepoškodí ani jiné nečistoty, které se v provozu objevují. Nečistoty se nedostanou ani do prostoru tiskárny, protože výstup papíru je krytý plochou displeje.

Příjemný ergonomický design nabízí optimální sklon pracovní plochy pro dobrou viditelnost a snadnou obsluhu. PCD 8“ displej má vysoký kontrast a je dobře čitelný. Jasný světelný proužek na čelní straně pokladny signalizuje provozní stav pokladny.

Vestavěná tiskárna Seiko je kvalitní, rychlá a spolehlivě vytiskne i velké množství účtenek. Účtenky není nutné složitě odtrhávat, protože tiskárna je automaticky stříhá. Nezdrží vás ani výměna papíru, která zabere jen pár vteřin.

Pokud chcete pokladnu malou, spolehlivou a za rozumnou cenu, koupí dotykové pokladny CITAQ V8 budete mít všechny požadavky splněny.

Že se jedná o pokladnu opravdu spolehlivou, dokazuje tříletá záruka. Pokud se zároveň rozhodnete pro pokladní systém miniPOS a pokladna se vám rozbije, zašleme vám ihned náhradní kus. Zdarma a bez řečí.


Podobné články