19 listopadu

Průmyslové tablety Cilico patří k nejoblíbenějším

Pokud má být váš tablet kapesní, moderní a maximálně odolný, zvolte si některý z produktů značky Cilio. Produkty této značky mají více než dvacetiletou tradici a mezi zákazníky jsou stále oblíbenější. 

Touto cestou bychom vám chtěli představit přístroj CILICO C7S. Jedná se o pogumovaný  tablet pyšnící se díky robustnímu ochrannému pouzdru maximální odolností. Výkonná Li-Ion, 7200 mAh baterie zaručí používání na velmi dlouhou dobu. Přístroj je vybaven 8MP fotoaparátem, integrovaným  Bluetooth a s integrovaným 1D laser skenerem  nebo 2D imagerem – je špičkou ve své třídě. Jasně barevný LCD displej s vysokým rozlišením (1280 x 720) a podsvícením zaručuje skvělou čitelnost i na přímém slunci.

Čtyřjádrový procesor umožňuje větší aplikační výkon při vyšších rychlostech a zachování výkonnosti. 2 GB paměti RAM a 16 GB paměti Flash s možností rozšíření o microSD kartu o velikosti až 64 GB.

Dva přední reproduktory poskytují mnohem větší hlasitost než populární smartphony. Na druhou stranu dva mikrofony a technologie pro potlačení šumu zajišťují jasný zvuk pro volajícího i příjemce hovoru.

Přístroj CILICO C7S dokáže pracovat v mrazech i při vysokých teplotách (-20°C až +60°C) a nevadí mu ani vysoká vzdušná vlhkost. Největší překvapení na závěr. Tím je vzhledem k vybavení a schopnostem přístroje opravdu nízká cena.


Podobné články