17 ledna

Připravte se na EET včas

Od letošního roku se bude vztahovat povinnost elektronické evidence tržeb i na další podnikatele a živnostníky. Zákon o EET nenařizuje pořízení konkrétního zařízení nebo softwaru. Každý si tak může vybrat takový přístroj a program, který mu nejlépe vyhovuje. Základními podmínkami EET, které musí zařízení splňovat, je odesílání požadovaných informací na finanční správu a uvádění všech povinných údajů na účtence. 

Připravte se na EET včas

Mezi základní kritéria při výběru zařízení na elektronickou evidenci tržeb určitě patří skutečnost, kolik položek podnikatel potřebuje účtovat a jaké další služby od registrační pokladny očekává. Pokladna by měla práci usnadňovat a ne ji přidávat. Informujte se, co jednotlivé programy nabízej, a vyhodnocujte, co budete moci využívat a jak vám pokladna může usnadnit vaše podnikání.

V naší nabídce pokladních systémů miniPOS najdete aplikace vhodné pro malé živnostníky i systémy pro středně velké i větší provozy, které požadují účtovat na více pokladnách a chtějí po aplikaci i mnohé další funkce, které usnadňují podnikání.

Aplikaci miniPOS poskytujeme jako službu. Prvních 30 dnů ji můžete provozovat zcela zdarma. Pokud se rozhodnete dále pokračovat, předplatíte si jeden ze servisních programů. Žádné závazky a smlouvy. Kdykoliv můžete z programu vystoupit bez udání důvodu.


Podobné články