12 července

Pokladny s tříletou zárukou

Profesionální pokladny CITAQ určitě patří mezi nejodolnější a nejspolehlivější pokladny a proto se nelze divit, že mají záruku prodlouženou na tři roky.

Dotykové pokladny CITAQ si lze vybrat v různých velikostech od velikosti 8“ až po velikosti 15,6“. Pokud si vyberete pokladnu jakékoli velikosti, vždy si můžete být jisti, že máte pokladnu vhodnou do opravdu náročného prostředí. Voděodolná pracovní plocha s přesahem chrání dokonale elektroniku skrytou uvnitř pokladny. Případné polití vodou tak pokladnu nijak nepoškodí. Pokladnám CITAQ neublíží ani mastné nečistoty či prach. V případě znečištění lze pokladnu bez obav otřít do čista navlhčeným hadříkem.

Pracovní plocha s optimálním sklonem a s obrazovkou s vysokým kontrastem zaručuje dobrou viditelnost a čitelnost.

Pokladny CITAQ mají vestavěnou tiskárnu SEIKO. O tiskárnách SEIKO je obecně známo, že se jedná o spolehlivé a rychlé tiskárny. Výhodou je také možnost použití velké role papíru, a tak je možné tisknout velké množství účtenek bez přerušení. Tiskárna účtenky sama střihá a není třeba je ručně odtrhávat.

Pokladny CITAQ s pokladním systémem miniPOS jsou ideálním řešením pro uživatele, kteří požadují od pokladny vysokou spolehlivost a odolnost.


Podobné články