4 července

Kvalitní pokladna bez kvalitního software nemůže plnit svůj účel odpovídajícím způsobem

Pokud se rozhodujete pro nákup jakéhokoli zařízení, vždy hledáte takové, které bude maximálně splňovat vaše požadavky a bude vyhovovat potřebám, které od tohoto zařízení požadujete.

Řiďte se tímto pravidlem i při výběru pokladního systému. Nelze se domnívat, že jeden pokladní systém bude v plné míře vyhovovat menšímu ubytovacímu zařízení i větší samoobsluze.

Pokladní software miniPOS je vždy uzpůsoben tak, aby plnil maximum požadavků pro danou podnikatelskou skupinu. V naší nabídce je pokladní systém pro obchod, ubytování i ostatní podnikání. Program je navrhovaný na základě poznatků našich dlouholetých klientů a proto si každý náš zákazník může být jist, že veškeré pokladny a pokladní software od nás dostanete ve špičkové kvalitě. Vzhledem k tomu, že jsme i tvůrci softwaru, můžeme program upravit přímo na míru dle požadavků jednotlivých klientů. Je samozřejmé, že námi dodávané pokladny náš software plně podporuje.

Jestliže se rozhodnete pro pokladní systém miniPOS, získáte kvalitní pokladnu se softwarem uzpůsobeným pro vaše podnikání i kvalitní servis firmy s dlouholetou tradicí.


Podobné články