Mnozí prodejci dodnes neumí ovládat moderní dotykové pokladny tak, aby využili všechny jejich funkce. Jiní zase ve snaze ušetřit při nákupu pokladny na EET vybírali pouze podle ceny a v současnosti litují, že si nevybrali pokladnu, která by jim nejen umožnila splnit povinnost elektronické evidence tržeb, ale také usnadnila práci. 

Logo miniPOS - malá pokladna, www.miniPOS.cz

Každý obchodník má na pokladnu jiné požadavky. Někdo prodává své zboží pouze podle ceníku po celých kusech, jiný zase potřebuje prodávat zboží vážené či metráž a potřebuje zadávat množství v desetinných číslech. Někteří obchodníci chtějí, aby si zákazník na účtence mohl přečíst nejen částku, ale i přesný název zboží.

Martin Pavlík s pokladní tiskárnou EPSON pro chytrou pokladnu miniPOS, www.miniPOS.cz

Dalšími požadavky na pokladny bývá provázanost například s účetním programem, s evidencí skladu či jiné funkce.

Pokud v současnosti uvažujete o výměně pokladny na elektronickou evidenci tržeb, neřešte to ve spěchu a poraďte se s odborníky. Určitě se každému před nákupem nové pokladny vyplatí konzultovat svoje požadavky s pracovníky české společnosti QUITEC. Společnost QUITEC dodává na trh vlastní pokladní systém miniPOS. Právě pokladny miniPOS patří mezi pokladny, které se nejsnáze ovládají a umožňují řadu dalších funkcí včetně možnosti individuálních úprav pro atypická řešení.

Komentáře jsou vypnuté.