7 května

Pokladny EET umí možná víc, než jste od nich očekávali

Mnozí prodejci dodnes neumí ovládat moderní dotykové pokladny tak, aby využili všechny jejich funkce. Jiní zase ve snaze ušetřit při nákupu pokladny na EET vybírali pouze podle ceny a v současnosti litují, že si nevybrali pokladnu, která by jim nejen umožnila splnit povinnost elektronické evidence tržeb, ale také usnadnila práci. 

Logo miniPOS - malá pokladna, www.miniPOS.cz

Každý obchodník má na pokladnu jiné požadavky. Někdo prodává své zboží pouze podle ceníku po celých kusech, jiný zase potřebuje prodávat zboží vážené či metráž a potřebuje zadávat množství v desetinných číslech. Někteří obchodníci chtějí, aby si zákazník na účtence mohl přečíst nejen částku, ale i přesný název zboží.

Martin Pavlík s pokladní tiskárnou EPSON pro chytrou pokladnu miniPOS, www.miniPOS.cz

Dalšími požadavky na pokladny bývá provázanost například s účetním programem, s evidencí skladu či jiné funkce.

Pokud v současnosti uvažujete o výměně pokladny na elektronickou evidenci tržeb, neřešte to ve spěchu a poraďte se s odborníky. Určitě se každému před nákupem nové pokladny vyplatí konzultovat svoje požadavky s pracovníky české společnosti QUITEC. Společnost QUITEC dodává na trh vlastní pokladní systém miniPOS. Právě pokladny miniPOS patří mezi pokladny, které se nejsnáze ovládají a umožňují řadu dalších funkcí včetně možnosti individuálních úprav pro atypická řešení.


Podobné články