14 března

Ověřovače cen zboží na prodejně

Ověřovače cen jsou malé informační displeje vybavené čtečkou čárového kódu. Na prodejně slouží k tomu, aby si zákazník mohl ověřit cenu výrobku, případně se dozvěděl další informace o produktu. Ověřovač cen je pomocí sítě LAN nebo WiFi napojen na pokladní systém. Po načtení čárového kódu zobrazí název zboží, jeho cenu a případně i obrázek nebo doplňující informace.

V naší nabídce najdete ověřovače cen Longshine. Ergonomický design vám zaručuje jednoduché a intuitivní ovládání. Displej je skvěle čitelný a pro svoji velikost se hodí do mnoha běžných provozoven. Přístroj při provozu nevydává žádné zbytečné zvuky či upozornění. Díky kvalitnímu těsnění je zařízení odolné vůči vodě, prachu i ostatním nečistotám.

Za plného provozu můžete dobíjet a stav dobití sledovat dle indikační LED diody. Zařízení má navíc modul PoE, který zajistí napájení přímo přes datový kabel, takže odpadá napájecí adaptér a nutnost napájet displej ze sítě. To umožní snadnou instalaci kdekoli na prodejně.

Integrovaný scanner čárového kódu pro načtení kódu zboží umožňuje rychlé zobrazení ceny a doplňujících informací o zboží.

Ověřovač cen je pomocníkem nejen pro zákazníky, ale i pro prodejce. Prostřednictvím ověřovače cen lze poskytnout zákazníkovi jasně čitelné informace o zboží.


Podobné články