1 srpna

Nejprodávanější pokladny z naší nabídky

Stále nevíte, jaká pokladna je právě pro vás nejvýhodnější? Možná vám pomohou při vašem rozhodování zkušenosti našich zákazníků. Ti si u nás nejčastěji kupovali následující pokladny.

CITAQ V8

Nejprodávanějším pokladnou z naší nabídky je pokladní terminál Sunmi V1. Jedná se o malý pokladní terminál vše v jednom s nádherným designem. Terminál má jasný kontrastní displej viditelný ze všech úhlů a vestavěnou tiskárnu. Díky malým rozměrům, velké výdrži baterií a 3G mobilní síti je snadno přenosný. Pokladní terminál Sunmi V1 je ideálním řešením v provozech, kde potřebujeme pokladnu stále přenášet, při stánkovém prodeji či při prodeji z auta.

Na dalším místě se umístila mobilní pokladna Quitec miniPOS. Jedná se o naši nejlevnější pokladní sestavu, která se hodí do menších provozů, ve kterých je vydáváno jen několik účtenek denně. Výhodou mobilní pokladny miniPOS je, že ji můžete mít jak na pultu, tak si ji můžete vzít s sebou. Malý 7“ tablet se dobře drží v ruce a přitom má dostatečně velký a čitelný displej.

Mezi naše nejprodávanějšími pokladními systémy můžeme zařadit také dotykovou pokladna CITAQ V8, All-in-One, Android. Jedná se o nejmenší profi pokladnu vhodnou do provozoven rychlého občerstvení či stánků. Pokladna se zabudovanou tiskárnou zabere minimum místa a lze ji položit na pult nebo pověsit na zeď. Velkou výhodou je její odolnost včetně odolnosti při polití.

Pokud ani jedna z nabízených pokladen neodpovídá vašim požadavkům, kontaktujte nás. Společně určitě vybereme pokladnu, která splní vaše očekávání.


Podobné články