15 července

Jaký typ pokladny se hodí pro vaše podnikání?

Při výběru pokladny pro elektronickou evidenci tržeb si musíte ujasnit, co všechno budete od pokladny požadovat a kolik tržeb budete evidovat.

Jaký typ pokladny?

Z naší nabídky pokladen si určitě může vybrat každý. Kdo hledá cestu, jak snadno a levně splnit elektronickou evidenci tržeb a tiskne minimum účtenek, najde u nás pokladní sestavy určené pro mobilní telefony. Levným řešením pro evidenci menšího množství účtenek jsou EET pokladny sestavené z tabletu a tiskárny účtenek.

Pro ty podnikatele, kteří potřebují pokladnu přenášet, doporučujeme pokladní terminály. Jedná se o malou pokladnu s vlastní tiskárnou účtenek.

V naší nabídce máme samozřejmě i pokladny střední třídy – ani ne drahé a ani ne nejlevnější. Jedná se o pokladny, od kterých můžete očekávat víc než jen tisk účtenek.

Klientům s náročným provozem doporučujeme vybírat mezi našimi profi pokladnami. Jedná se o robustní a spolehlivá zařízení s integrovanou tiskárnou, která spolehlivě pracují v těch nejnáročnějších provozech.

Až budete vybírat tu nejvhodnější pokladnu pro vaše podnikání, přijďte se poradit s našimi odborníky. Společně určitě vybereme pokladnu na elektronickou evidenci tržeb, se kterou budete spokojeni.


Podobné články