13 května

Nákupem kvalitní bazarové pokladny můžete výrazně ušetřit. 

Přestože povinnost elektronicky evidovat tržby je pozastavena do konce roku 2022 a současná vláda tuto povinnost asi úplně zruší, bez pokladen se mnozí podnikatelé neobejdou. Pokladny a pokladní systémy určitě najdou své využití v restauracích a při prodeji občerstvení, v prodejnách veškerého zboží a také u mnohých řemeslníků.

Mnozí řemeslníci si vystačí s malou přenosnou pokladnou, naproti tomu se zejména v restauračních zařízeních nejvíce osvědčují pokladny s velkou dotykovou obrazovkou. 

Pokladna nemusí sloužit pouze k evidenci tržeb a k tisku účtenek. Pokladní systémy jsou schopny zpracovávat řadu údajů, které značně usnadňují podnikání. Ať už se jedná o skladové hospodářství, účetnictví či shromažďování údajů z více provozoven. 

Než se rozhodnete pro nákup pokladny, konzultujte své požadavky na pokladu a pokladní systém s našimi pracovníky. Určitě společně vyberete produkt, který uspokojí veškeré vaše požadavky. A pokud se bojíte vysoké ceny, máme pro vás řešení. V naší nabídce máme také pokladny bazarové, které jsou plně funkční a samozřejmě i na ně poskytujeme záruku. Neváhejte nás kontaktovat. Koupí použité pokladny můžete výrazně ušetřit.


Podobné články