1 července

moniPOS obstál v konkurenci

Redakce 5nej.cz vybírala v roce 2022 pět nejlepších řešení pro elektronickou evidenci tržeb. Není překvapením, že mezi pěti nejlepšími je i miniPOS od společnosti QUITEC s.r.o. 

Výsledek hodnocení: 

„Jestliže hledáte cenově dostupné a zároveň poměrně vybavené EET řešení, pak je miniPOS vaším možným kandidátem. Máte jistotu, že firma jen tak nezmizí z trhu, jelikož funguje již od roku 1995. S pokladními systémy má bohatou zkušenost a jejich software funguje na všech zařízeních s OS Android. Většinu funkcí potřebné pro všechny druhy podnikání miniPOS nabízí. Důležité je si však vybrat správný tarif, vybíráte si z balíčků Základ, Standard a Komplet.

Výhody: oproti konkurentům má miniPOS poměrné levný paušální poplatek, firma Quitec funguje na trhu od roku 1995, funguje na Android.

Srovnání a recenze redakce 5nej.cz jsou vytvářeny nezaujatě a tak, aby ušetřily váš čas. Redakce se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního posouzení a obsahu.


Podobné články