6 února

Majitelům mnohých restaurací po zavedení EET stouply tržby

Po zavedení elektronické evidence tržeb byli mnozí majitelé restaurací překvapeni, že jim stouply tržby, i když nezdražili. Nebylo to tím, že by začalo chodit více hostů nebo že by více utráceli.

Díky zavedení EET v mnohých podnicích poprvé zavedli dokonalou evidenci. Tužku a papírové lístky nahradil počítačový program, který přesně a důsledně zajišťoval veškerou evidenci prodeje a pohybu zboží na skladě. Efektivní pokladní systém nejen majitelům usnadňuje práci, ale navíc zajišťuje dokonalý přehled jak o zboží, tak i o práci zaměstnanců.

Přestože se zavedením EET měli provozovatelé restaurací určité náklady, zamezení nekalých praktik zaměstnanců mnohým přineslo mnohem vyšší a trvalé zisky.

Při výběru vhodného pokladního systému na elektronickou evidenci tržeb je dobré hledět nejen na cenu, ale i na další služby, které program umožňuje. S rozvahou vybraný systém nejen zaručí plnění zákonné povinnosti evidence tržeb, ale navíc usnadní veškerou evidenci a zajistí dokonalý přehled o stavu skladu a o hospodaření firmy.


Podobné články