11 srpna

Zachráníme farmářské trhy!

Množí se obavy, že většina trhovců skončí s prodejem na farmářských trzích a že tím utrpí rozmanitost nabízených produktů na těchto oblíbených akcích.

Například starší lidé, kteří prodávají zeleninu ze své zahrádky nebo vlastní doma vyrobené marmelády, šťávy nebo oleje asi nebudou chtít investovat do nákupu nové pokladny pro elektronickou evidenci tržeb. To by byla obrovská škoda, protože právě nabídka malých živnostníků dělá naše trhy tak lákavými a zajímavými.

Miluju farmářské trhy

Osobně rád chodím na farmářské trhy, těším se na všechny ty domácí dobroty, koláčky, zavařeniny nebo krásné kousky zeleniny, které v supermarketu ani v místním vietnamském obchůdku nenajdu. To je něco, o co bych opravdu nerad přišel.

Pojďme je zachránit

A přesně tohle je důvod, proč jsem se rozhodl, že moje firma QUITEC vyvine jednoduchou mobilní EET pokladnu pro malé živnostníky. Něco velmi malého a jednoduchého, co si bude moct každý prodejce nosit s sebou a nebude muset utrácet spoustu peněz za složitější a větší pokladní systém, který nepotřebuje.

Máme pokladnu pro trhovce

Připravujeme miniPOS – malou pokladnu pro mobilní telefony a tablety. Ti nejmenší z Vás si mohou pokladnu nainstalovat na svůj mobilní telefon a zákazníkům posílat účtenky e-mailem nebo přes SMS. V takovém případě není třeba nakupovat žádné zařízení. Pro rychlejší odbavení klienta ale bude třeba alespoň malá tiskárna účtenek, nebudete přeci při každém prodeji zadávat zákazníkům e-mail.

Máme připravenou malou přenosnou tiskárnu účtenek, kterou si bude moct dovolit každý. Také naše pokladna miniPOS není velká investice. Aplikace pokladna je zdarma, bude se platit jen malý měsíční poplatek za poskytované služby – elektronickou evidenci tržeb, zpracování a archivaci dat.

Sledujte nás

Buďte s námi v kontaktu a budeme Vás informovat o aktuálním dění v otázce elektronické evidence tržeb a také o naší pokladně, která je určena právě pro Vás – malé živnostníky. Rádi Vám poradíme a vše vysvětlíme. Brzy Vám poskytneme pokladnu na vyzkoušení.

 

Martin Pavlík
majitel firmy
QUITEC s.r.o.


Podobné články