14 března

Vyberte si správný platební terminál

Pokud jde o výběr terminálu pro podnikání, je skutečně důležité vybrat ten správný typ, který bude nejlépe vyhovovat konkrétním potřebám a charakteru provozovny. Zde je stručný přehled jednotlivých typů platebních terminálů:

Pultové platební terminály. Jsou trvale připojené nebo součást pevných pokladen, vhodné zejména pro větší prodejny s pevnými pracovišti.

Přenosné platební terminály. Předností a klíčovým prvkem je mobilita. Přenosné terminály umožňují přenášení po provozovně i v terénu, často s vlastní SIM kartou, WiFi nebo Bluetooth. Jsou ideální pro restaurace, stánkový prodej a podobné aktivity.

mPOS terminály. Jedná se o moderní a kompaktní zařízení komunikující s mobilní aplikací. Platební terminál je flexibilní a snadno přenosný, s nízkými pořizovacími náklady, ideální pro mobilní prodejce a menší podniky.

Chytré terminály jsou vysoce výkonná zařízení s velkými displeji a pokročilými operačními systémy, umožňující instalaci aplikací a personalizaci. Vhodné pro podniky s pokročilými potřebami na technologickou integraci.

Terminál All-in-one: Tyto terminály kombinují platební terminál, tiskárnu účtenek a funkci pokladního systému v jednom zařízení. Jsou mobilní a flexibilní, ideální pro menší obchodníky, kteří chtějí jednoduché řešení bez složitých systémů.

Každý z těchto typů má své výhody a vhodné použití v závislosti na konkrétních potřebách podniku. Doporučuje se konzultovat s odborníky, jako jsou zaměstnanci společnosti QUITEC s.r.o., aby se vybral ten nejlepší terminál pro dané podnikání.


Podobné články