15 srpna

Vedení elektronické evidence tržeb nemusí být zbytečně složité

Elektronická evidence tržeb (EET) se začne již brzy týkat celé řady podnikatelských subjektů. Jestliže chcete předejít případným problémům s evidencí, je potřeba věci začít řešit včas. Už dnes tak můžete uvažovat o nákupu speciálního zařízení a softwaru, který vám evidenci výrazně usnadní a ta vám tak nebude komplikovat podnikatelskou činnost.

Software miniPOS pro evidenci vašich tržeb

Pro evidenci tržeb můžete využít různý speciální software. Ten lze nainstalovat do mobilního telefonu, do tabletu, do jednoúčelové pokladny i do počítače. Jestliže nevíte, jaký si vybrat, zvolte miniPOS. Budete příjemně překvapeni, jak snadno se ovládá a co vše dokáže. Tento systém je vhodný pro malé restaurace, bary, kavárny, ubytovací zařízení i další gastro provozovny. S ním je elektronická evidence tržeb jednoduchá a své tržby tak hravě zvládne evidovat úplně každý.

Jednoduchá, rychlá a přehledná evidence

V problematice EET se zatím příliš mnoho podnikatelů neorientuje. Jestliže zbytečně nechcete studovat legislativu, ale rádi byste přitom své tržby evidovali bez větších problémů, je miniPOS ideálním řešením. Prodej díky tomuto softwaru nebude o nic složitější, jelikož vše zajistíte během pár kliknutí. Je vhodný navíc i pro mobilní zařízení, které tak můžete mít neustále u sebe. Číselně i graficky budou v systému zobrazeny vaše tržby a pokladna navíc funguje bez připojení k internetu (i pokud ho tedy v provozovně nemáte, systém bude spolehlivý).

Navíc tento speciální software se postará o to, že veškerá vaše data budou dobře uložena a vy k nim budete mít kdykoliv přístup – ať už pro vlastní potřebu nebo třeba z pohledu účetnictví. Systém navíc pohodlně propojíte s mobilní tiskárnou a účtenky tak vytisknete odkudkoliv.


Podobné články