8 dubna

Úspěšnost malých prodejen ovlivňuje řada faktorů

Velké prodejní řetězce lákají kupující na slevové akce nejen prostřednictvím internetu, ale stále i prostřednictvím tištěných letáků. Pro malé prodejny je však malonákladový tisk slevových letáků ekonomicky nevýhodný.

Předností malých prodejen by měl být osobní přístup ke kupujícím a příjemné prostředí. Průzkumy ukazují, že největší vliv na úspěch prodejny má kvalitní pokladní software, jenž výrazně ulehčuje administrativu a tím i snižuje náklady prodejny. Snížení administrativní činnosti a urychlením odbavení zákazníků při placení umožňuje prodávajícím věnovat více času zákazníkům.

Kvalitní služby a obsluha zákazníků a vstřícný a profesionální personál má významný dopad na spokojenost zákazníků a jejich ochotu se do prodejny vracet. Pokud personál nemá na zákazníky čas vzhledem k administrativním úkonům, mnozí zákazníci nemají důvod se do prodejny vracet. A zde se opět dostáváme k výběru vhodného pokladního software.

Neváhejte se obrátit se svými dotazy na naše odborné pracovníky, kteří vám s výběrem vhodného pokladního systému poradí.


Podobné články