21 července

Tvoříme geniálně jednoduchou pokladnu

Milujeme jednoduché a funkční věci. Baví nás je navrhovat, tvořit, dodávat na trh a sledovat spokojenost našich klientů. S nadšením nyní tvoříme malou pokladnu pro lidi, pokladnu, která bude geniálně intuitivní a jednoduchá.

Jsme QUITEC s.r.o., stabilní firma od roku 1995. Vyrábíme a dodáváme pokladní systémy a platební terminály. Dosud jsme působili výhradně na trhu čerpacích stanic pohonných hmot. Tento trh je velmi náročný na kvalitu pokladních systémů a také na perfektní a rychlý servis a podporu. Jsme dobří v tom co děláme a nyní jsme se rozhodli opustit náš úzce zaměřený trh a nabídnout naše pokladní systémy a služby na širším trhu i mimo tuto oblast.

Připravujeme teď malou pokladnu pro elektronickou evidenci tržeb (EET). Pokladna je určena pro malé podnikatele, živnostníky, řemeslníky, restaurace, bary, kavárny, ubytovny, penziony a ostatní ubytovací a gastro provozy. Naše pokladna bude velmi jednoduchá na obsluhu. Nabídne přesně takové funkce, jaké v malém podnikání potřebujete. Nebude zdržovat ničím navíc, co nepotřebujete. Bude prostě skvělá.

Víme co děláme a proč. Máme už více než dvacet let zkušeností s řídicími a pokladními systémy. To co Vám předvedeme, bude skvělé a bude Vám to dělat radost. Při Vaší práci, každý den.

Sledujte nás a dozvíte se víc. Postupně budeme uvolňovat zajímavosti a odhalovat naše tajemství.

Těšíme se na Vaši zpětnou vazbu.

Ing. Martin Pavlík
majitel společnosti
QUITEC s.r.o.


Podobné články