20 června

Pokladny vše v jednom

Zejména pro menší obchody, kde je málo místa, jsou ideálním řešením pokladny vše v jednom. Tyto plně funkční pokladny v jednom kompaktním zařízení nabízí pokladní počítač, displej i tiskárnu. Přestože se jedná o malé zařízení, které na pultě zabere minimum místa, zvládne funkce zařízení velkých. Pokladna je navíc snadno přenosná a hodí se tak pro mobilní prodejny či stánkový podej. U pokladen vše v jednom odpadá složité propojování jednotlivých komponentů pomocí kabelů.

Pokud se ptáte, zda lze k pokladnám připojit potřebné periferie, můžeme odpovědět, že ano. Přístroje jsou vybaveny potřebnými porty pro připojení pokladních zásuvek, čteček čárových kodů a dalších potřebných zařízení.

Společně s pokladním softwarem miniPOS se z pokladen vše v jednom stává zařízení, které se jednoduše ovládá se zárukou bezproblémové elektronické evidence tržeb. S programovým vybavením miniPOS, které vytvořili odborníci přímo pro potřeby menších a středních českých podniků, získáváte pomocníka, který vám zajistí přehled o stavu skladu, denní uzávěrky a je nepostradatelným nástrojem při ročních přehledech a tvorbě daňového přiznání.


Podobné články