14 listopadu

Pokladna do provozu s velkým zatížením

Ideální pokladnou na elektronickou evidenci tržeb do náročných provozů s velkým množstvím položek a tiskem velkého množství účtenek je pokladna CITAQ H14. Jedinečný ergonomický design a velký 14“ LCD displej této pokladny zaručuje jednoduché ovládání. Pracovní plocha má optimální sklon pro dobrou viditelnost a díky vysokému rozlišení je výborně čitelná. Pokladna je přenosná a díky své robustnosti je velice stabilní. Hodí se i do velice frekventovaných provozů.

Velkou výhodou pokladny CITAQ H14 je vysoká odolnost vůči nečistotám i polití vodou. Pokladna spolehlivě pracuje i v případě znečištění, které lze jednoduše odstranit vlhkým hadříkem. Při čištění se nemusíte obávat ani poškození vestavěné tiskárny, protože výstup papíru je shora velmi dobře krytý pracovní plochou displeje.

Bezproblémový a rychlý tisk i velkého množství účtenek zajišťuje vestavěná tisková mechanika SEIKO. Tiskárna sama stříhá účtenky, které se pomocí termálního tisku tisknou na 80 mm široký papír. Výměna papírových kotoučků v tiskárně je velice snadná a rychlá.

Při nákupu pokladny CITAQ H14 si můžete být jisti její spolehlivostí. O vysoké kvalitě této pokladny jsme přesvědčeni i my, a proto na ni poskytujeme standardně prodlouženou záruční lhůtu na 36 měsíců.


Podobné články