3 května

Opravdu odolný tablet Cilico M81

Značka Cilico se specializuje na vývoj a výrobu módních, trvanlivých a odolných kapesních platebních terminálů, bezdrátových snímačů čárových kódů a průmyslových tabletů.

Mezi nejodolnější tablety, které lze na trhu dostat patří opravdu odolný tablet Cilico M81. Jedná se o odolný 8″ tablet, který díky robustnímu provedení odolá i nešetrnému zacházení. Terminál je na platformě Windows10. Výkonná a vyjímatelná Li-Ion, 9800 mAh baterie zaručí používání na velmi dlouhou dobu. Pyšní se vysokým krytím IP67, což znamená, že zařízení je chráněno před vodou a prachem. Tento přístroj obstojí i v nejtěžším pracovním prostředí. Naše společnost QUITEC k tabletu nabízí ještě širokou škálu příslušenství – dokovací stanice, držáky do auta, držák na ruku, baterie s vyšší kapacitou.

Tým Cilico vyrábí a vyvíjí každý produkt srdcem a poskytuje pečlivé služby. Firma je odhodlána stát se celosvětově vedoucím podnikem průmyslu IoT.

Naše společnost QUITEC s.r.o. je výhradním distributorem Cilico pro ČR a SR. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis. Na výrobky Cilico poskytujeme záruku 24 měsíců.


Podobné články