26 září

Elektronické štítky

Papírové regálové štítky informující o ceně výrobku brzy nahradí elektronické regálové štítky. Nejedná se pouze o úsporu papíru, ale zejména o úsporu práce a v neposlední řadě i o prestiž.

Elektronický štítek zobrazuje nejen aktuální cenu zboží, ale může poskytovat zákazníkům i další důležité informace o nabízeném produktu.  

Štítky jsou ovládány z jednoho místa. Jedna softwarová platforma umožňuje spravovat komunikátor v obchodě a elektronický štítek. Vše funguje nejen pro jednu prodejnu, ale pro všechny prodejny – provozovny jedné firmy. Nastavení jednotného grafického stylu napříč celou firmou není žádný problém. Díky tomu, že stačí jedna instalace softwaru, snižují se náklady pro další provozovny. Webové rozhraní spravované z jednoho místa umožňuje měnit a monitorovat štítky v každém obchodě.

Přednastavené šablony usnadňují tvorbu plně grafických štítků. Není třeba vytvářet žádnou složitou grafiku.

Zařízení funguje na frekvenci pod 1GHz, která není rušena sítí Wi-Fi 2,4 GHz. Koncová konektivita je navíc zajištěna průmyslovým pokrytím a aktualizacemi OTA (over-the-air).

Elektronické štítky mají velice nízkou spotřebu elektrické energie. Každé zařízení má vyměnitelnou dobíjecí baterii s dlouhou životností. Bez obav vydrží 5 let.

Zaujala vás naše nabídka a chcete být o krok napřed před vaší konkurencí? Kontaktujte nás. Rádi vám poskytneme podrobné informace.


Podobné články